Flexibilné služby zákazníkom Kontakt: +421911133261
Rýchle doručenie V priemere do 2 až 7 dní (v rámci SR)
Možnosť výmeny 30-dňová lehota vrátenia peňazí
Bezplatné doručenie Pri nákupe nad 100 €
Vozík
0
ks - 0 EUR
Filter produktov

Produkty

Kategórie
Spodná bielizeň
Doplnky
Veľkosti
Váš odber sa nepodarilo uložiť. Skúste to prosím znova.
Vaše predplatné bolo úspešné.

 Spravodaj 

Prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu a získajte aktuálne informácie.

Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte najnovšie informácie!


Sukňové sety

Sukňové sety môžu pozostávať z množstva rôznych kúskov a poskytujú mnoho možností na vyjadrenie vášho štýlu a osobnosti. Niektoré z najpopulárnejších typov sukien, ktoré môžeme nájsť v sukňových setoch, zahŕňajú koženkovú alebo koženú sukňu, žoržet sukňu, ceruzovú sukňu a spoločenskú sukňu.

Kožušinová sukňa je štýl, ktorý zvyčajne dobre sadne ženám, ktoré vyjadrujú rockový alebo punkový vzhľad. Táto sukňa je zvyčajne vyrobená z ľahkého materiálu, ktorého povrch pripomína kožu. Sukňa môže byť dlhá alebo krátka a vyzerá dobre s topánkami na vysokom podpätku alebo s kotníkovými čižmami. Kožušinovú sukňu najlepšie kombinujeme s jednoduchým čiernym topom, aby celkový dojem bol elegantný a štýlový.

Žoržetová sukňa je klasický kúsok, ktorý dodáva retro vzhľad a jej materiál je zvyčajne zo sviežej, lesklej látky, ako je hodváb. Sukňa zväčša končí pod kolenom a veľmi dobre sa hodí s topánkami na vysokom podpätku alebo balerínkami. Žoržetovú sukňu je najlepšie kombinovať so skromným topom a doplnkami, ako je šál alebo kabát.

Ceruzková sukňa je elegantný kúsok, ktorý dáva dojem biznisového vzhľadu. Sukňa je zvyčajne tesne priliehavá a má strih, ktorý zdôrazňuje postavu. Ceruzková sukňa zvyčajne končí pod kolenom a dobre sa kombinuje s topánkami na vysokom opätku alebo sandálmi. Ceruzková sukňa najlepšie vynikne, keď sa kombinuje s klasickou blúzkou a šperkami, ktoré zvýrazňujú celkový dojem.

Spoločenská sukňa je štýl určený na špeciálne príležitosti, ako sú svadby alebo promócie. Môže byť akejkoľvek dĺžky a zvyčajne sa vyrába z elegančného materiálu, ako je hodváb alebo čipka. Slávnostná sukňa dobre vyzerá s topánkami na vysokom podpätku alebo sandálmi a zvyčajne sa kombinuje so solidným topom alebo blúzkou.

Príslušenstvom k príležitostnej sukni sú šperky, kabelka a opasok. Medzi šperkami sa najlepšie hodia elegantnejšie šperky z noblesných kovov. Aj jednoduchý náhrdelník alebo pekný náramok dobre vyniknú, keď sa nosia k príležitostnej sukni.

Kabelka môže byť dôležitým doplnkom celkového dojmu, pretože nie je len praktická, ale môže byť aj farebnou bodkou v súprave. K menším a elegantnejším kabelkám dobre pasujú príležitostné sukne. Opasok môže byť možnosťou na zdôraznenie našej postavy a pásu. K príležitostným sukniam najlepšie pasuje tenký a elegantný opasok.

Vyberte si krajinu, do ktorej si želáte zvolený tovar objednať!