Flexibilné služby zákazníkom Kontakt: +421911133261
Rýchle doručenie V priemere do 2 až 7 dní (v rámci SR)
Možnosť výmeny 30-dňová lehota vrátenia peňazí
Bezplatné doručenie Pri nákupe nad 100 €
Vozík
0
ks - 0 EUR
Filter produktov

Produkty

Kategórie
Spodná bielizeň
Doplnky
Veľkosti
Category header image
XL
XXL
3XL
4XL
5XL
(0003974-2)
70,0 EUR
XL
XXL
3XL
4XL
5XL
(0003974-3)
70,0 EUR
Váš odber sa nepodarilo uložiť. Skúste to prosím znova.
Vaše predplatné bolo úspešné.

 Spravodaj 

Prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu a získajte aktuálne informácie.

Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte najnovšie informácie!


Online obchod na dámske oblečenie

Online obchody s oblečením pre ženy vychádzajú v ústrety moderným požiadavkám a ponúkajú široký výber rôznych štýlov oblečenia, ktoré nie sú len štýlové, ale aj pohodlné a praktické. V obchode Sylverro nájdete všetko, čo potrebujete, od elegantných maxi šiat, cez vzorované kúsky až po plesové šaty.

Vzorované spoločenské šaty môžu byť odvážnejšou voľbou, pretože sú k dispozícii v rôznych vzoroch. Je však dôležité, aby celkový dojem bol harmónický, takže ku vzorovaným šatám radšej zvoľte jednofarebný blejzer. Jednofarebný blejzer zdôrazní vzor na šatách, ale zároveň neodvádza pozornosť od nich.

Spoločenské bleskavé šaty sú vhodné pre tých, ktorí sa radi nachádzajú v strede pozornosti. Bleskavé materiály sú zvyčajne dosť nápadné samy o sebe, preto k tomuto outfitu je vhodné zvoliť jednoduchšiu sako. Jednoduchšie sako môže vyvážiť celkový dojem, a tak dosiahneme dokonalú harmóniu medzi šatou a sakom.

Pre elegantný dámsky blejzer patria aj správne topánky a doplnky. K príležitostným dlhým šatám sa najviac hodia topánky na vysokom opätku, pričom pohodlie by nemalo zostať v pozadí. K elegantným maxi šatám sa hodia dlhé náhrdelníky a väčšie náušnice, zatiaľ čo k vzorovaným príležitostným šatám sa odporúčajú jednoduchšie doplnky. K príležitostným lesklým šatám je zase vhodné zvoliť jednoduchšiu kabelku, aby celkový efekt nebol príliš nápadný.

Vyberte si krajinu, do ktorej si želáte zvolený tovar objednať!