Flexibilné služby zákazníkom Kontakt: +421911133261
Rýchle doručenie V priemere do 2 až 7 dní (v rámci SR)
Možnosť výmeny 30-dňová lehota vrátenia peňazí
Bezplatné doručenie Pri nákupe nad 100 €
Vozík
0
ks - 0 EUR

Kocky sú hodené!

Kockovaný vzor je opäť v móde! 

V tohtoročnej jesennej sezóne je veľkým hitom kockovaný vzor! Ten sa z času na čas, ale vždy efektívne, objaví ako módny hit niektorej kolekcie. Aj keď tento vzor pôsobí mužne a aj strihy pripomínajú pánske sako, je to niečo, čo sa dá dokonale zoženštiť. Nejaká tá farba alebo módny doplnok, dokážu z maskulínneho charakteru vyčarovať naozaj ženský kúsok. 

Opasok zvýrazňujúci ženské krivky, lodičky/čižmy na opätkoch, štýlová kabelka, či šperky sú doplnkami, ktoré sa vždy hodia k nášmu oblečeniu. K sivo-čiernym odtieňom sa dokonale hodia sýte farby, ako napríklad červená, oranžová, ružová, žltá, či zelená, ktoré sa môžu objaviť aj líčení. 

Je však veľmi dôležité, aby sme to nakoniec neprehnali, preto niekedy stačí len ohnivo červený rúž a neodolateľný vzhľad je na svete. Odhliadnuc od doplnkov, kúsky oblečenia s týmto pánskym vzorom zapožičiavajú nositeľke biznis výzor, preto sú správnou voľbou na pojednávania, do kancelárie, na úrady, kde žena musí pôsobiť nielen cieľavedomo, ale aj elegantne. 

 

Kockovaný vzor rozširuje postavu? 

Záleží to od mnohých okolností, ako napríklad od veľkosti jednotlivých kociek, od ich farby, od toho, kde sa nachádza vzor na postave, atď., ale v podstate áno, kocky skutočne rozširujú. Toto je však zlaté pravidlo: na miestach, ktoré chceme zakryť, musí byť vždy tmavší a najlepšie jednofarebný základ. Na tie partie, ktoré chceme zvýrazniť (ramená, prsia) môže ísť kockovaný vzor, ale aj ten len s mierou. Odhliadnuc od toho, či je nositeľkou kockovaného vzoru moletná, alebo štíhla žena, výsledný efekt záleží vždy od strihu a rozmiestnenia tohto nesmrteľného vzoru. 

Tento vzor nie je zakázaný ani vo svete plus size módy. Môže sa využiť pri navrhovaní elegantných a exkluzívnych kúskov, a to hlavne vtedy, ak tkanina obsahuje aj kúsok lesku. Máme však ešte čas nájsť a doplniť náš šatník o tie najlepšie kúsky s týmto vzorom, pretože tak ako pri väčšine medzinárodných trendov, aj tento sa k nám dostane s malým oneskorením.

 

Váš odber sa nepodarilo uložiť. Skúste to prosím znova.
Vaše predplatné bolo úspešné.

 Spravodaj 

Prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu a získajte aktuálne informácie.

Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte najnovšie informácie!


Vyberte si krajinu, do ktorej si želáte zvolený tovar objednať!