Flexibilné služby zákazníkom Kontakt: +421911133261
Rýchle doručenie V priemere do 2 až 7 dní (v rámci SR)
Možnosť výmeny 30-dňová lehota vrátenia peňazí
Bezplatné doručenie Pri nákupe nad 100 €
Vozík
0
ks - 0 EUR

Obchodné podmienky

V prípade, ak chcete byť zákazníkom, alebo aktívnym spotrebiteľom systému Sylverro webshop, tak Vás prosíme, aby ste si pozorne prečítali nasledujúce informácie. Pri používaní našich služieb je potrebné, aby ste súhlasili s každým bodom Všeobecných obchodných podmienok. S Vašimi otázkami ohľadom fungovania webshopu, priebehom objednávania a doručenia sme Vám k dispozícii.

Tovar, ktorý možno zakúpiť

V ponuke internetového obchodu Sylverro sa nachádza dámske oblečenie a doplnky. Tento tovar z webshopu je možný si objednať elektronickou formou s doručením až priamo k Vám domov. Osobný odber je možný na adrese, ktorý uvádzame v ponuke „Dostupnosť“, ale len v tom prípade, ak mu predchádza internetové objednanie. Uvádzané ceny tovaru sú s DHP.

Nákup a objednanie

Doručenie

Cena doručenia

Doba doručenia

V tom prípade, ak sa Vami objednaný tovar nachádza v našom sklade, doručovacia doba sa ihneď začne a po potvrdení, približne do 5 pracovných dní je tovar doručený. V prípade ak sa tovar nenachádza na sklade, na Vami udaný kontakt Vás oboznámime s jeho očakávaným doručením.  

Daň z pridanej hodnoty

Všetky ceny produktov, ktoré sa nachádzajú na internetovom obchode Sylverro, už obsahujú 25% DHP. Iný typ dane už nezaťažuje kupujúceho.

Platba

Záruka

Právo na odstúpenie

V priebehu 14 dní máte právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu. Lehota odstúpenia od zmluvy začína plynúť odo dňa, kedy ste Vy, alebo Vami poverená osoba prevzali tovar.

Ak si chcete uplatniť právo na odstúpenie od zmluvy, ste povinný Váš zámer písomne doložiť v četsnom prehlásení a odoslať (napr. poštou, faxom, elektronickou cestou ) na jednu z uvedených adries: Sylverro Kereskedelmi és Szolgáltató Kft., Baross G. utca 11., 2143 Kistarcsa, HUNGARY, email: info@moletka-sylverro.sk. Za týmto účelom môžete použiť vzor priloženého čestného prehlásenia. Od nákupu môžete odstúpiť aj telefonicky.

Cibríte svoje právo na odstúpenie od zmluvy, ak čestné prehlásenie odošlete ešte pred uplynutím hore uvedeného termínu.

Právny účinok odstúpenia od zmluvy

Ak ste sa rozhodli, že odstúpite od zmluvy, tak neodkladne, alebo do 14 dní od prevzatia Vášho čestného prehlásenia, Vám nahradíme Vaše trovy. Pri náhrade trov, Vám platbu zasielame rovnakou formou, ako sme ju prijali my, s výnimkou, ak nás Vy nepožiadate o inú formu platby. Pri náhrade trov Vás nezaťažujú žiadne iné poplatky.  

Povinnosti

Ste povinný nám tovar vrátiť späť bez omeškania najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia Vášho čestného prehlásia o odstúpení od zmluvy. Dodržanie dodacej lehoty nastáva vtedy, keď je nám tovar doručený do 14 dní.

Poplatky za vrátenie tovaru uhrádzate Vy. Tovar, ktorý nám bude zaslaný na dobierku nemáme možnosť prebrať.

Vrátený balík sa bezprostredne zaznamenáva na video. Je to potrebné pre to, aby sme sa vyhli možným neskorším nedorozumeniam (napr. že odoslaný balík  je poškodený, je neúplný a pod.) Do 30 dní po doručení tovaru, firma Sylverro Kft. vráti peniaze na Vami udané číslo účtu. Po dohode Vám môžeme vrátiť peniaze priamo na Vašu adresu, spôsobom peňažného poštového poukazu. 

Zaobchádzanie so spotrebiteľskými sťažnosťami

Zákazník sa so svojimi sťažnosťami, či námietkami môže obrátiť na dané orgány:
Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság
Adresa: József krt. 6., 1088, Budapešť, HUNGARY
Centrálne tel. č.: +36 1 459 4800
Fax: +36 1 210 4677

Váš odber sa nepodarilo uložiť. Skúste to prosím znova.
Vaše predplatné bolo úspešné.

 Spravodaj 

Prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu a získajte aktuálne informácie.

Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte najnovšie informácie!


Vyberte si krajinu, do ktorej si želáte zvolený tovar objednať!