Flexibilné služby zákazníkom Kontakt: +421911133261
Rýchle doručenie V priemere do 2 až 7 dní (v rámci SR)
Možnosť výmeny 30-dňová lehota vrátenia peňazí
Bezplatné doručenie Pri nákupe nad 100 €
Vozík
0
ks - 0 EUR

O nás

Naša ambiciózna rodinná firma sa odborne zamerala na informovanie o oblečení pre moletné ženy a výrobu tohto oblečenia.So všetkými našimi vedomosťami pracujeme na tom,aby sme to, so zreteľom na nároky našich zákazníkov, maximálne splnili. Pod vlastnou výrobou značky Sylverro, vo výrobnej rodine,sa to uskutočňuje výlučne maďarskými návrhmi a výrobou.K tomu potrebná odbornosť je rodinné dedičstvo, na čo sme veľmi pyšní. Popri vlastnom podnikaní v Trend2 a v ústredí Kistarcsa obslúžime aj malých podnikateľov.

Veríme v to, že každá žena môže vyzerať veľkolepo, nezávisle od veku a mier.

Sylverro Exclusive

Produkty exclusive módy moletiek ponúkajú zodpovedajúce oblečenie pre výnimočné okamihy, nech sú to svadby, obchodné večere, návštevy divadla, maturita, promócie a pod. . Rafinované strihy nášho oblečenia s možnosťou vzájomnej kombinácie je dobre využiteľné a zabezpečuje výnimočný vzhľad každej žene.

Sylverro Classic

Ponúka každodennú eleganciu a pohodlie v základnej ponuke a klasických strihov vrchného oblečenia, nohavíc a sukní pre moletky. Z elastických základných materiálov pripravené, prirodzene padnúce kusy,zabezpečujú príjemné nosenie.

Sylverro Trendy

Ponuka trendovo padnúcej, pohodlnej, mladistvo pôsobiacej módy pre moletky, je v ponuke pre všetky vekové kategórie. V tvorbe musíme nájsť súzvuk medzi aktuálnym módnym smerom a líniami strihov.

Váš odber sa nepodarilo uložiť. Skúste to prosím znova.
Vaše predplatné bolo úspešné.

 Spravodaj 

Prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu a získajte aktuálne informácie.

Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte najnovšie informácie!


Vyberte si krajinu, do ktorej si želáte zvolený tovar objednať!