Flexibilné služby zákazníkom Kontakt: +421911133261
Rýchle doručenie V priemere do 2 až 7 dní (v rámci SR)
Možnosť výmeny 30-dňová lehota vrátenia peňazí
Bezplatné doručenie Pri nákupe nad 100 €
Vozík
0
ks - 0 EUR
Filter produktov

Produkty

Kategórie
Spodná bielizeň
Doplnky
Veľkosti
L
-%
(0003391-7)
66,0 EUR13,0 EUR
XL
XXL
4XL
L
-%
(0003327-4)
63,0 EUR31,0 EUR
Váš odber sa nepodarilo uložiť. Skúste to prosím znova.
Vaše predplatné bolo úspešné.

 Spravodaj 

Prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu a získajte aktuálne informácie.

Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte najnovšie informácie!


Šaty pre svadobnú mamu, spoločenské šaty pre moletky

Šaty pre svadobné mamičky - Pohodlná a elegantná voľba aj pre moletnejšie postavy. Vyberte si pohodlné a módne šaty pre svadobnú mamu, či šaty pre svadobných hostí. Nápady, ako na spoločenských podujatiach pôsobiť štýlovo a sebavedomo.

Ako si vybrať ideálne šaty?

S prihliadnutím na typ postavy

Pri oblečení pre svadobné mamy je dôležité brať ohľad na našu postavu, keďže práve vhodná voľba šiat z nich robí ideálne šaty pre nás, ktoré zvýrazňujú naše prednosti a zakrývajú problémové partie. Ak máte väčšie bruško alebo pás, mali by ste si zvoliť také šaty pre svadobné mamy, ktoré sú práve v tejto oblasti voľnejšie. Ak máte širšie boky, vyberte si šaty, ktoré sú voľnejšie v spodnej časti, tak aby nezvýrazňovali problémové partie.

Farby a vzory

Výber správnej farby a vzoru je dôležitý aj pri oblečení pre svadobné mamy. Všeobecným pravidlom je, že tmavšie farby sú vhodnejšie, ale aj svetlé a vzorované oblečenie môže byť pekné, ak ho vieme správne skombinovať.

Pohodlie a voľnosť pohybu

Najdôležitejšou prednosťou oblečenia pre svadobné mamičky je pohodlie a voľnosť pohybu. Preto je dôležité vyberať si oblečenie, v ktorom sa budete cítiť dobre a ľahko sa v ňom budete vedieť pohybovať. Svadobná alebo spoločenská udalosť pre nás môže plynúť nekonečne dlho, ak na sebe budeme mať nepohodlné šaty. Toto platí najmä pre topánky.

Tip: Oblečenie a obuv si vyskúšajte doma! Noste ich kúsok už pred samotnou udalosťou, aby vám „nezničili“ veľký deň!

Nápady na šaty na svadbu pre svadobné mamičky

Elegantné šaty priliehajúce na telo

Elegantné, na telo priliehavé šaty pre svadobčanov sú vždy dobrou voľbou. Krivky tela kopírujúci štýl zdôrazňuje ženské línie a elegantný strih zaisťuje pekný a módny vzhľad.

Voľné maxi šaty

Ak sa chcete na svadbe objaviť v mierne voľných a pohodlných šatách, mali by ste zvoliť voľné maxi šaty pre svadobnú mamičku. Tento štýl poskytuje pohodlný, vzdušný a pekný vzhľad.

Farebné a vzorované šaty

Spoločenské šaty pre svadobné mamičky je možné zakúpiť nielen v tmavých farbách, ale aj v mnohých žiarivých a vzorovaných verziách. Ak chcete trochu vyčnievať z davu, zvoľte farebné a vzorované spoločenské šaty. Je však dôležité, aby vzor a farba boli striedme a neboli príliš okázalé.

Ponuka Sylverro je bohatá na spoločenské šaty. Ak hľadáte dlhý alebo krátky štýl, ak chcete tmavšiu alebo veselšiu farbu, príďte a určite nájdete ideálne šaty pre svadobné mamičky, ktoré sa vám hodia! Môžete si ich vyskúšať v našich predajniach alebo prejdite na túto stránku a prezrite si naše krajšie a krajšie šaty!

Doplnky a make-up

Topánky a tašky

K oblečeniu pre svadobné mamy voľte topánky na vysokom opätku, ktoré sú pohodlné, osvedčené a ktoré zvýraznia nohy. Dôležitú úlohu zohráva aj taška. Vybrať by ste si mali takú, ktorá sa hodí k celkovému štýlu šiat a je dostatočne veľká, aby sa do nej zmestili všetky vaše najnutnejšie veci.

Šperky

K oblečeniu pre svadobné mamičky si vyberte elegantné a decentné šperky, ktoré sa hodia k vašim šatám. Oplatí sa vybrať šperky, ktoré zvýraznia vaše krajšie partie. Napríklad náušnice zdôrazňujú tvar tváre, náhrdelníky zasa zvýraznia líniu krku a dekolt.

Makeup

Make-up svadobnej mamičky by nemal byť prehnaný. Stojí za to zvoliť make-up v prirodzenom odtieni, ktorý dobre zvýrazní oči a pery. Svadobný make-up musí byť dlhotrvajúci, keďže by mal vydržať celý deň.

Vyberte si krajinu, do ktorej si želáte zvolený tovar objednať!